office@yosifloor.com

052-8612141

052-3276699

אזה"ת החדש ראשל"צ, משה לוי 11

מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  אפוקסי שקוף לציפוי הרצפה

  אפוקסי שקוף, כמו כל סוג חומר אחר מהקטגוריה הזאת, הינו חומר בעל תכונות מיוחדות ההופכות אותו ליעיל מאוד לשימושים שונים, ובכלל זה, לחיפוי רצפות מסוגים שונים. הוא נדרש מאוד באתרים בהם יש צורך למילוי סדקים ברצפות, לאיטום טוב יותר, כאלו הפועלים בסביבה לחה ועוד. הוא יוצר שכבה מסיבית קשיחה, ולכן, ניתן לשנע עליו כלים כבדים, מכוניות וכלים אחרים. השימוש בחומר זה טוב למקרים בהם אין רוצים לשנות את צבע הרצפה הקיים. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

  אפוקסי שקוף – יתרונות

  אפוקסי שקוף הינו בעל יתרונות נוספים רבים. הוא נחשב לחומר קשיח העמיד לטמפרטורות, ללחות, לחומרים כימיים, לדלק, גריז ושמנים, לאש בגלל עמידותו לשחיקה הוא נשמר לאורך שנים עם בלאי מועט. הוא בעל תכונות היצמדות מעולות. אם להוסיף את העובדה שהוא זול, יחסית, לחומרים אחרים בהם משתמשים לצרכים אלו, ודומים אחרים, הרי שהאטרקטיביות שלו אך עולה. הציפוי הנ"ל יוצר משטח חלק ללא תפרים שקל לתחזק ולנקות, כולל בעת שימוש במכשירי ניקוי חשמליים וכבדים. במוסכים, חניונים, אולמות ייצור, החומר הנ"ל מסייע מאוד לשמירה על שטח נקי התורם לבטיחות כל העובדים והאחרים הנמצאים בו.

  כמו כן, מרבים להשתמש באפוקסי שקוף באתרים אשר יש בהם רצפות הנתונות לשחיקה בשל משקל הרכבים, המכונות, המנופים אשר נוסעים או משונעים עליהם וכדומה. וכן, בשל הימצאות כלי עבודה כבדים, משטחים עמוסים בציוד או בסחורות כבדות ועוד.

  תהליך יציקת אפוקסי שקוף עם מקצוענים

  היישום נעשה בשלבים. יש לנקות את המשטח ולהכינו לצביעה. ניתן לצבוע על משטחים וותיקים או חדשים כאשר עבודות ההכנה מותאמות לכל אחד בנפרד. במשטחים ישנים יש צורך להשקיע יותר בהכנה, ובמקרים רבים, תידרש כמות צבע רבה יותר בגלל הנקבוביות הרבות שנוצרו בו לאורך זמן. כל מי שמעוניין בקבלת שירות זה, או שירות אחר דומה לו, מוזמן ליצור קשר עם יוסי פלור בע"מ, חברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום. בנוסף, חברה זו בעלת ניסיון מצטבר בתחום ותענה בהצלחה על צרכי כל לקוח.

  אפוקסי נוזלי

  אפוקסי נוזלי הינו חומר שמיועד למטרות שונות שאחת מהן נועדה לציפוי רצפות וחיפויים אחרים. הוא מורכב משני חומרים: חומר בסיס וחומר מקשה ולאחר יצירת ריאקציה כימית ביניהם הם מתלכדים ונוצר חומר קשה ועמיד. ניתן להעמיד עליו מכונות כבדות מבלי לגרום לו להינזק או להיסדק. ניתן למצוא אותו במגוון מצבי צבירה לנוחות המשתמשים. אחד מהם הוא הנוזלי אשר ניתן לעבד אותו ביעילות רבה. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

  אפוקסי נוזלי – יתרונות מגוונים לו

  אפוקסי נוזלי מתקשה במהירות רבה וכבר לאחר כ-48 שעות ניתן לדרוך עליו. המשטח הנוצר הינו חלק ומפולס וללא שריטות מה שמקנה לו מראה נאה. ניתן למצוא אותו בצבעים רבים לגיוון. במשטח אחד ניתן לבחור צבע שליט אחד ולהוסיף מספר אחרים למטרות נוי, לסימון, לתיחום ועוד. באתרי עבודה שונים מרבים להסיע עליו מלגזות, מנופים ניידים, עגלות שונות ועוד, וחריצי הגלגלים שלהם כולל אלו העשויים סיליקון אינם חורצים אותו. הוא עמיד למים ולרטיבות ולכן, ניתן להשתמש בו גם בשטחים חיצוניים. ניתן לנקות כל משטח מצופה באפוקסי ללא קושי כולל כאשר משתמשים במכונות ניקוי כבדות בעלות מברשות קרצוף מסיביות. במוסכים, למשל, הניקוי היום יומי חיוני ונעשה בסוף היום תוך כדי שימוש בדטרגנטים ומים רבים. ניתן לסמן ולצבוע עליו במחסנים, באולמות ייצור, בחניונים ועוד. סימון נועד לבטיחות, להכוונה, לתיחום, להגדרת שטח ועוד.

  אפוקסי נוזלי שקוף – מדוע החומר מועדף?

  כל המשתמש בחומר זה עושה זאת למטרת הקניית ציפוי חזק שנראה טוב. רצפת אולם מצופה תיראה טוב יותר מאשר רצפת בטון חשופה או אפילו מוחלקת. לעובדים יהיה נעים יותר להסתובב ולעבוד בו והאורחים והמבקרים יתרשמו הרבה יותר. החומר הנ"ל מספק פתרונות נהדרים ביחס להשקעה הכספית, וגם במקומות בהם הפעילות  אינטנסיבית, עדיין יהיה הבלאי שלו יהיה נמוך והחיפוי יישמר לשנים רבות. מוזמנים לפנות אל יוסי פלור בע"מ, חברה בעלת מוניטין בתחום אשר תבצע כל עבודה ביעילות ועם גימור מושלם.

  ציפוי אפוקסי שקוף

  ציפוי אפוקסי שקוף יוצר שכבת הגנה למשטחים מגוונים. רבים משתמשים בו למשטחי בטון ומשטחים אחרים הצבועים בצבעים שונים עליהם רוצים לשמור. במקרים בהם עולה הרצון לשנות את מראה המקום, ניתן, כמובן, למצוא צבעים רבים שחלקן הם עם גימור מבריק או גימור מט. בכל מקרה, החומר מקנה עמידות רבה ומספק הגנות נוספות לכל משטח. על משטחים עם החומר הנ"ל ניתן להסיע כלי רכב, מלגזות, מנופים ומיכון כבד אחר ללא חשש לפגיעה בו. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

  ציפוי אפוקסי שקוף – ממה מורכב?

  חומר אפוקסי מורכב משני רכיבים שונים. חומר בסיס וחומר מקשה. הם משווקים באריזות נפרדות ובעת השימוש מחברים ביניהם. החיבור גורם לריאקציה כימית היוצרת את  הרכב החומר עם התכונות הסופיות. לאחר היישום על המשטח נוצר ציפוי חלק ללא תפרים שנעים לדרוך ולנסוע עליו. מלגזות ומנופים רבים המונעים על ידי אדם הם בעלי גלגלים העשויים מסיליקון קשיח, ולמרות משקלם וגם כאשר הם עמוסים סחורות, הן אינן מסוגלות לשרוט, לסדוק או לפגוע בכל דרך אחרת במשטח. החומר עמיד לפגיעות מכאניות, לאש, לחום, לרטיבות, לחומרים כימיים ועוד. לכן, בטיחותו ויעילותו במקומות סגורים כמו חניונים, אולמות ייצור במפעלים כולל כימיים, במחסנים ועוד. הוא טוב גם למשטחים חיצוניים, לחנויות אאוטלט ועוד. בנוסף, הוא מאפשר תחזוקה קלה וניקוי יעיל של המשטחים.

  את יישום החומר יש לבצע בצורה מקצועית וכולל חספוס המשטח וניקויו. בשלב הבא מורחים אותו עד שהוא מתקשה ויוצר משטח מפולס וחלק. ניתן למרוח אותו על בטון חדש או ישן, כאשר בישן יש צורך להקפיד על ניקוי יסודי. במקרה הנ"ל, יש צורך להשתמש בכמות חומר רבה, יחסית, מאחר וקיימים בו חריצים רבים מהרגיל. החומר ייכנס  תחילה לנקבוביות ורק אחר כך ייצור את השכבה הרצויה.

  חומר מועדף במקרים רבים

  ציפוי אפוקסי שקוף יעיל מאוד למשטחים שונים ובסיטואציות מגוונות, והוא נחשב לפיתרון זול יחסית לאחרים הקיימים בשוק. שימוש בו מייתר, פעמים רבות, את הצורך בהחלפת משטח ישן קיים באזורי שירות, ובאזורים שאינם לאו דווקא בחזית העסק או המבנה. היותו עמיד לבלאי למשך ארוך אף מוסיפה לאטרקטיביות שלו. מומלץ לקבל שירות בתחום מחברה ידועה ובעלת ניסיון מצטבר.

  מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מידע נוסף בנושא

   אפוקסי

   ציפוי אפוקסי הוא סוג של ציפוי העשוי מחומרים פולימריים המתקשים בתוך זמן קצר לאחר יציקתם ויוצרים שכבת מגן מבריקה. את האפוקסי מורחים באופן ישיר על משטחים שונים ובמיוחד על רצפת בטון, על מנת ליצור שכבה אחידה של ציפוי. לאחר שהציפוי מתייבש, נוצר משטח בעל ציפוי חלק וחזק ללא תפרים באמצע וזאת בשונה מציפויים אחרים דוגמת בטון מוחלק.

   פתרון יעיל, איכותי וחסכוני

   נוסף על התכונות האיכותיות והיתרונות הרבים שמספק ציפוי האפוקסי, הרי שמדובר בפתרון יעיל במיוחד לריצופם של משטחים גדולים ורחבים במיוחד וזאת מבחינת החיסכון בעלויות. הציפוי מבטיח שמירה על המשטחים מבחינת העמידות ויכולת האיטום וזאת לאורך שנים רבות ומצריך פעולות תחזוקה מינימליות בלבד. התכונות הללו הופכות את האפוקסי לציפוי איכותי, יעיל וחסכוני מבחינת עלויות והוצאות.

   התכונות, המאפיינים והיתרונות של אפוקסי

   התכונה הייחודית של אפוקסי הינה שהוא חודר לכל הסדקים והחורים שקיימים במשטחים השונים ואוטם אותם בצורה מלאה וזאת תוך שהוא יוצר שכבה עליונה אחידה וחלקה. ציפוי האפוקסי הינו בעל מראה חלק, נקי ואסתטי במיוחד ובנוסף הוא מונע החלקה ולכן מתאים באופן מלא לשימוש במגוון מקומות בהם: מוסדות ציבוריים, חניונים, גני ילדים, אזורי תעשייה, בתי חולים, מוסכים, מפעלים ועוד. הציפוי דוחה שומנים, גריז וכל חומר אחר שעלול להידבק או לחלחל למשטח, תכונה זו מקלה על ומייעלת את נושא התחזוקה והניקיון של משטחים גדולים. שכבת האפוקסי עמידה בפני חומרים כימיקליים שונים ושריטות ויכולה לעמוד בפני עומסים כבדים. את ציפוי האפוקסי ניתן למצוא במגוון צבעים ואפשר ליצור אפקטים מיוחדים ומעניינים בעיצוב של שכבת הציפוי. הבחירה בצבעים שונים יכולה לסייע בהגדרת שטחים ותיחום אזורים בצורה ברורה דוגמת אזורי ועמדות עבודה שונים, חניות, מחלקות במוסדות רפואיים, חינוכיים וציבוריים ועוד.

   מומחים באפוקסי למגזר הפרטי והעסקי

   חברת יוסי פלור פועלת למעלה מ – 55 שנה ומתמחה בציפויים איכותיים לרצפות ומשטחים בראשם ציפוי אפוקסי וציפוי פוליאוריטן. אנו מעניקים מגוון רחב של שירותים ללקוחות במגזר הפרטי, העסקי והציבורי וזאת על ידי צוות אנשי מקצוע מובילים, מומחים ומנוסים שעברו הכשרה מקצועית מתאימה.

   ציפוי אפוקסי שקוף

   ציפוי אפוקסי שקוף בדומה לחומרים נוספים מאותה קטגוריה הינו חומר בעל תכונות ייחודיות שהופכות אותו ליעיל במיוחד למגוון שימושים ובעיקר לחיפוי רצפות ומשטחים מסוגים שונים. הציפוי השקוף מתאים למילוי סדקים, לאיטום מיטבי של משטחים בסביבה לחה וליצירת שכבת מגן קשיחה ועמידה באזורים ומרחבים ציבוריים דוגמת חניונים, מוסדות ציבוריים, קניונים, בתי חולים ועוד. על גבי ציפוי האפוקסי ניתן לשנע כל רכב כבדים ומסיביים הנושאים משאות במשקלים גבוהים במיוחד ועל כן הוא מתאים ליישום בחניונים תת קרקעיים בבתים פרטיים ובחניונים ציבוריים גדולים ורחבים.

   היתרונות הפונקציונליים והאסתטיים של ציפוי אפוקסי שקוף

   חיפוי האפוקסי מספק יתרונות רבים הן מהבחינה הפונקציונלית והן מהבחינה האסתטית. התכונה החשובה ביותר של האפוקסי הינה עמידות ויכולת אטימה. לאחר התייבשותה של שכבת האפוקסי על גבי הרצפה, נוצר ציפוי קשיח וחזק במיוחד המונע היווצרות סדקים ופגמים, שחיקה ובלאי. ציפוי אפוקסי שקוף מהווה חומר איטום והדבקה למילוי נזקים שונים שנוצרו עם הזמן, מה שמאפשר ליצור משטח חלק ואחיד. תכונה חשובה נוספת של ציפוי האפוקסי הינה מניעת החלקה וזאת בזכות המרקם המחוספס, מדובר במאפיין בעל חשיבות רבה ליצירת סביבת עבודה בטוחה ולשמירה על בריאותם ושלומם של העוברים והשבים. נוסף על היתרונות הפרקטיים שמעניק ציפוי האפוקסי, הרי שמדובר גם באלמנט אסתטי המקנה לכל רצפה ומשטח מראה מבריק, חלק ונעים לעין. השילוב האידאלי שבין נראות, בטיחות, עמידות וקלות תחזוקה הופך את האפוקסי השקוף לציפוי איכותי ושימושי במיוחד במגוון סוגי משטחים ובמקומות שונים בדגש על ענפי התעשייה, חניונים, מפעלי מזון ותרופות, מעבדות כימיות, בתי חולים ועוד.

   יוסי פלור – 55 שנות ניסיון בתחזוקה מקצועית של משטחים ורצפות

   חברת יוסי פלור הינה חברה מובילה, וותיקה ובעלת מוניטין במתן שירותים ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים ואיכותיים ללקוחות פרטיים ועסקיים בכל הנוגע לתחזוקה נאותה ומקצועית של רצפות והתאמת ציפויים וחיפויים למשטחים שונים. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם וישמח להעניק לכם מענה מקצועי ביחס אישי ובאחריות לכל צורך בהתאמה אישית.

   דבק אפוקסי שקוף

   אפוקסי שקוף הינו חומר המיועד ליציקה על גבי משטחים ורצפות והוא נמצא בשימוש במגוון ענפי התעשייה. מדובר על חומר איכותי ופופולרי במיוחד שנמצא בשימוש כבר משנות ה – 30 ועד היום הוא נותר כמוביל מבחינת חוזקה ועמידות. אפוקסי שקוף הינו חומר פולימרי המעורב עם מאיצים וכאשר הוא מתייבש הוא מתקשה ויוצר שכבת ציפוי עמידה, אטומה, אחידה ובעלת מראה אסתטי ונעים לעין. ציפוי אפוקסי מקנה למשטחים יציבות, מונע היווצרות סדקים ושברים ומסייע לתחזוקה קלה ופשוטה. האפוקסי השקוף הינו חומר שימושי במיוחד כאשר מדובר על רצפות, אולם הוא נחשב ליעיל ומועיל גם בציפוי של מכשירי ומוצרי חשמל, מכונות כבדות ועוד. נוסף על העמידות, שכבת המגן מונעת החלקות, היווצרות כתמים ומעניקה למשטח מראה דקורטיבי, מעוצב ונעים לעין.

   היתרונות, המאפיינים והשימושים של אפוקסי שקוף

   משטחים בעלי ציפוי אפוקסי שקוף הינם קלים לניקוי ולתחזוקה ואורך החיים שלהם ארוך יותר. התכונות של האפוקסי מעניקות יתרונות רבים בדגש על חיסכון בעלויות והשקעת זמן ומאמצים רבים בכל הנוגע לנושא הניקיון והתחזוקה של משטחים גדולים במיוחד במקומות ציבוריים והומי אדם. יציקת אפוקסי שקוף מתאימה גם ליצירה של עבודות ויצירות אמנות. החומר הנוזלי והשקוף נטמע במיצג ולאחר ייבושו, הוא לא נראה כלל ועם זאת הוא מעניק למיצג מראה מבריק ואסתטי וכמובן שהוא מונע שחיקה והיווצרות סדקים לאורך הזמן.

   פרמטרים רלוונטיים לבחינת עלויות בבחירת אפוקסי שקוף

   המחיר של אפוקסי שקוף הינו משתלם במיוחד וזאת כאשר מדובר על משטחים רחבים וגדולים ובכל זאת הוא משתנה בהתאם לכמה פרמטרים:

   • ייעוד – במידה ומדובר על רצפה או משטח המיועדים להולכי רגל, הרי שהציפוי יותאם לייעוד בדגש על מניעת החלקה. כאשר אנו עוסקים ברצפה של מעבדה, מפעלי תעשייה או מוסכים, הרי ששכבת הציפוי תהיה עבה ומסיבית יותר וזאת על מנת למנוע היווצרות סדקים ושברים במשטח.
   • תשתית – העלות של ציפוי האפוקסי מושפעת מסוג המשטח. כאשר התשתית הרצפתית או המשטח הינם בעלי יכולת קליטה וספיגה גבוהות, הרי שהמחיר של העבודה יהיה נמוך יותר. בחלק מהמקרים, יהיה צורך לבצע עבודה מקדימה והכנה על מנת להתאים את התשתית להנחת הציפוי או לשנות את ייעודה ועל כן העלויות תהיה גבוהות יותר.

   התאמת פתרונות טכנולוגיים מתקדמים ויעילים לעסקים מידי מומחים

   חברת יוסי פלור פועלת מזה למעלה מ – 55 שנה ומתמחה במתן שירותים למגזר הפרטי והעסקי בתחום ציפויי מגן איכותיים לרצפות ומשטחים. צוות החברה כולל מומחים בעלי ניסיון מקצועי עשיר שיידעו להתאים עבורכם פתרונות טכנולוגיים מתקדמים בהתאמה אישית. אנו עומדים לשירותכם בכל שאלה, בקשה והזמנה ונשמח להעניק לכם מענה מקצועי באחריות וביחס אישי.

   אפוקסי נוזלי

   אפוקסי נוזלי הינו חומר ציפוי הנחשב לאיכותי, יעיל ופופולרי במיוחד בענפי התעשייה השונים, במקומות ציבוריים דוגמת חניונים וקניונים ועוד. ציפוי האפוקסי מהווה שכבת הגנה המספקת עמידות ואטימה מה שמאפשר לשמור על משטחי בטון ורצפות לאורך שנים רבות וזאת ללא שחיקה ובלאי וללא צורך בהשקעת משאבים, מאמצים, זמן וכספים רבים בתחזוקה. משטחים שונים במקומות הומי אדם, נוטים לצבור כתמים, שריטות, סדקים ואף להתפורר לאורך הזמן בשל השימוש התדיר והשחיקה הטבעית שנוצרת עם הזמן. השימוש באפוקסי נוזלי מאפשר ליצור שכבת ציפוי קשיחה ועמידה השומרת על מראה אסתטי של משטחים ורצפות בחללים ומבנים ציבוריים ומעניקה לעוברים ולשבים, לעובדים ולקהל הלקוחות תחושה נעימה של ניקיון ותחזוקה נאותה.

   מומחים בהתאמת ציפויי אפוקסי למגזר הפרטי והעסקי

   חברת יוסי פלור מעניקה מגוון פתרונות ושירותים מתקדמים ללקוחות פרטיים ועסקיים בתחום תחזוקה וניקוי של משטחים. רצפה המצופה בציפוי אפוקסי איכותי יוצרת סביבת עבודה נעימה, מקלה על נושא התחזוקה, חוסכת עלויות, מונעת שחיקה ומקנה למשטח מראה אסתטי.

   השימושים והיתרונות של אפוקסי נוזלי

   היתרונות שמעניקים ציפויי האפוקסי לענפי התעשייה, הבניין והמסחר הינם רבים ומגוונים. לצד שמירה על מראה אסתטי וקלות הניקיון והתחזוקה, הציפוי מקנה עמידות בפני טמפרטורות גבוהות, חומרים כימיים שונים ומשאות במשקל כבד. האפוקסי הנוזלי הינו תרכובת של חומרים שאחד מהם הינו חומר בסיס והשני הינו חומר מקשה. הריאקציה הנוצרת בין שני החומרים הללו יוצרת התלכדות ולאחר התייבשות התרכובת, מתקבלת שכבה מוצקה, קשיחה ועמידה המגנה על הרצפה. שכבת המגן הזו מאפשרת להעמיד מכונות וכלים כבדים ללא חשש להיווצרות סדקים על פני המשטח, נסיעה וחנייה של כלי רכב כבדים ותנועה של אנשים בצורה בטוחה וללא סכנת החלקה.

   תכונות ייחודיות היוצרות שילוב אידאלי בין פרקטיקה ואסתטיקה – אפוקסי נוזלי

   אפוקסי נוזלי הינו בעל תכונות ייחודיות שכן הוא מתקשה תוך זמן קצר וניתן לדרוך עליו כבר לאחר 48 שעות. הציפוי מעניק למשטח מראה חלק ואחיד וניתן לבחור צבעים וגוונים שונים בהתאמה לצרכי הלקוח והעדפותיו. הציפוי מקנה עמידות בפני רטיבות ואש והוא מאפשר ניקוי קל, פשוט ומהיר גם בסביבת עבודה בעייתית דוגמת מוסכים בהם נעשה שימוש בחומרים כגון שמן מכונות או גריז וכן במטבחים גדולים של אולמות אירועים, מסעדות ומלונות בהם נעשה שימוש רב בשמנים.

   אולי יעניין אתכם גם

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים