office@yosifloor.com

052-8612141

052-3276699

אזה"ת החדש ראשל"צ, משה לוי 11

מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר  אפוקסי שקוף לציפוי הרצפה

  אפוקסי שקוף, כמו כל סוג חומר אחר מהקטגוריה הזאת, הינו חומר בעל תכונות מיוחדות ההופכות אותו ליעיל מאוד לשימושים שונים, ובכלל זה, לחיפוי רצפות מסוגים שונים. הוא נדרש מאוד באתרים בהם יש צורך למילוי סדקים ברצפות, לאיטום טוב יותר, כאלו הפועלים בסביבה לחה ועוד. הוא יוצר שכבה מסיבית קשיחה, ולכן, ניתן לשנע עליו כלים כבדים, מכוניות וכלים אחרים. השימוש בחומר זה טוב למקרים בהם אין רוצים לשנות את צבע הרצפה הקיים. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

  אפוקסי שקוף – יתרונות

  אפוקסי שקוף הינו בעל יתרונות נוספים רבים. הוא נחשב לחומר קשיח העמיד לטמפרטורות, ללחות, לחומרים כימיים, לדלק, גריז ושמנים, לאש בגלל עמידותו לשחיקה הוא נשמר לאורך שנים עם בלאי מועט. הוא בעל תכונות היצמדות מעולות. אם להוסיף את העובדה שהוא זול, יחסית, לחומרים אחרים בהם משתמשים לצרכים אלו, ודומים אחרים, הרי שהאטרקטיביות שלו אך עולה. הציפוי הנ"ל יוצר משטח חלק ללא תפרים שקל לתחזק ולנקות, כולל בעת שימוש במכשירי ניקוי חשמליים וכבדים. במוסכים, חניונים, אולמות ייצור, החומר הנ"ל מסייע מאוד לשמירה על שטח נקי התורם לבטיחות כל העובדים והאחרים הנמצאים בו.

  כמו כן, מרבים להשתמש באפוקסי שקוף באתרים אשר יש בהם רצפות הנתונות לשחיקה בשל משקל הרכבים, המכונות, המנופים אשר נוסעים או משונעים עליהם וכדומה. וכן, בשל הימצאות כלי עבודה כבדים, משטחים עמוסים בציוד או בסחורות כבדות ועוד.

  תהליך יציקת אפוקסי שקוף עם מקצוענים

  היישום נעשה בשלבים. יש לנקות את המשטח ולהכינו לצביעה. ניתן לצבוע על משטחים וותיקים או חדשים כאשר עבודות ההכנה מותאמות לכל אחד בנפרד. במשטחים ישנים יש צורך להשקיע יותר בהכנה, ובמקרים רבים, תידרש כמות צבע רבה יותר בגלל הנקבוביות הרבות שנוצרו בו לאורך זמן. כל מי שמעוניין בקבלת שירות זה, או שירות אחר דומה לו, מוזמן ליצור קשר עם יוסי פלור בע"מ, חברה מקצועית ובעלת מוניטין בתחום. בנוסף, חברה זו בעלת ניסיון מצטבר בתחום ותענה בהצלחה על צרכי כל לקוח.

  אפוקסי נוזלי

  אפוקסי נוזלי הינו חומר שמיועד למטרות שונות שאחת מהן נועדה לציפוי רצפות וחיפויים אחרים. הוא מורכב משני חומרים: חומר בסיס וחומר מקשה ולאחר יצירת ריאקציה כימית ביניהם הם מתלכדים ונוצר חומר קשה ועמיד. ניתן להעמיד עליו מכונות כבדות מבלי לגרום לו להינזק או להיסדק. ניתן למצוא אותו במגוון מצבי צבירה לנוחות המשתמשים. אחד מהם הוא הנוזלי אשר ניתן לעבד אותו ביעילות רבה. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

  אפוקסי נוזלי – יתרונות מגוונים לו

  אפוקסי נוזלי מתקשה במהירות רבה וכבר לאחר כ-48 שעות ניתן לדרוך עליו. המשטח הנוצר הינו חלק ומפולס וללא שריטות מה שמקנה לו מראה נאה. ניתן למצוא אותו בצבעים רבים לגיוון. במשטח אחד ניתן לבחור צבע שליט אחד ולהוסיף מספר אחרים למטרות נוי, לסימון, לתיחום ועוד. באתרי עבודה שונים מרבים להסיע עליו מלגזות, מנופים ניידים, עגלות שונות ועוד, וחריצי הגלגלים שלהם כולל אלו העשויים סיליקון אינם חורצים אותו. הוא עמיד למים ולרטיבות ולכן, ניתן להשתמש בו גם בשטחים חיצוניים. ניתן לנקות כל משטח מצופה באפוקסי ללא קושי כולל כאשר משתמשים במכונות ניקוי כבדות בעלות מברשות קרצוף מסיביות. במוסכים, למשל, הניקוי היום יומי חיוני ונעשה בסוף היום תוך כדי שימוש בדטרגנטים ומים רבים. ניתן לסמן ולצבוע עליו במחסנים, באולמות ייצור, בחניונים ועוד. סימון נועד לבטיחות, להכוונה, לתיחום, להגדרת שטח ועוד.

  אפוקסי נוזלי שקוף – מדוע החומר מועדף?

  כל המשתמש בחומר זה עושה זאת למטרת הקניית ציפוי חזק שנראה טוב. רצפת אולם מצופה תיראה טוב יותר מאשר רצפת בטון חשופה או אפילו מוחלקת. לעובדים יהיה נעים יותר להסתובב ולעבוד בו והאורחים והמבקרים יתרשמו הרבה יותר. החומר הנ"ל מספק פתרונות נהדרים ביחס להשקעה הכספית, וגם במקומות בהם הפעילות  אינטנסיבית, עדיין יהיה הבלאי שלו יהיה נמוך והחיפוי יישמר לשנים רבות. מוזמנים לפנות אל יוסי פלור בע"מ, חברה בעלת מוניטין בתחום אשר תבצע כל עבודה ביעילות ועם גימור מושלם.

  ציפוי אפוקסי שקוף

  ציפוי אפוקסי שקוף יוצר שכבת הגנה למשטחים מגוונים. רבים משתמשים בו למשטחי בטון ומשטחים אחרים הצבועים בצבעים שונים עליהם רוצים לשמור. במקרים בהם עולה הרצון לשנות את מראה המקום, ניתן, כמובן, למצוא צבעים רבים שחלקן הם עם גימור מבריק או גימור מט. בכל מקרה, החומר מקנה עמידות רבה ומספק הגנות נוספות לכל משטח. על משטחים עם החומר הנ"ל ניתן להסיע כלי רכב, מלגזות, מנופים ומיכון כבד אחר ללא חשש לפגיעה בו. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

  ציפוי אפוקסי שקוף – ממה מורכב?

  חומר אפוקסי מורכב משני רכיבים שונים. חומר בסיס וחומר מקשה. הם משווקים באריזות נפרדות ובעת השימוש מחברים ביניהם. החיבור גורם לריאקציה כימית היוצרת את  הרכב החומר עם התכונות הסופיות. לאחר היישום על המשטח נוצר ציפוי חלק ללא תפרים שנעים לדרוך ולנסוע עליו. מלגזות ומנופים רבים המונעים על ידי אדם הם בעלי גלגלים העשויים מסיליקון קשיח, ולמרות משקלם וגם כאשר הם עמוסים סחורות, הן אינן מסוגלות לשרוט, לסדוק או לפגוע בכל דרך אחרת במשטח. החומר עמיד לפגיעות מכאניות, לאש, לחום, לרטיבות, לחומרים כימיים ועוד. לכן, בטיחותו ויעילותו במקומות סגורים כמו חניונים, אולמות ייצור במפעלים כולל כימיים, במחסנים ועוד. הוא טוב גם למשטחים חיצוניים, לחנויות אאוטלט ועוד. בנוסף, הוא מאפשר תחזוקה קלה וניקוי יעיל של המשטחים.

  את יישום החומר יש לבצע בצורה מקצועית וכולל חספוס המשטח וניקויו. בשלב הבא מורחים אותו עד שהוא מתקשה ויוצר משטח מפולס וחלק. ניתן למרוח אותו על בטון חדש או ישן, כאשר בישן יש צורך להקפיד על ניקוי יסודי. במקרה הנ"ל, יש צורך להשתמש בכמות חומר רבה, יחסית, מאחר וקיימים בו חריצים רבים מהרגיל. החומר ייכנס  תחילה לנקבוביות ורק אחר כך ייצור את השכבה הרצויה.

  חומר מועדף במקרים רבים

  ציפוי אפוקסי שקוף יעיל מאוד למשטחים שונים ובסיטואציות מגוונות, והוא נחשב לפיתרון זול יחסית לאחרים הקיימים בשוק. שימוש בו מייתר, פעמים רבות, את הצורך בהחלפת משטח ישן קיים באזורי שירות, ובאזורים שאינם לאו דווקא בחזית העסק או המבנה. היותו עמיד לבלאי למשך ארוך אף מוסיפה לאטרקטיביות שלו. מומלץ לקבל שירות בתחום מחברה ידועה ובעלת ניסיון מצטבר.

  מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   עוד בנושא

   צבע אפוקסי לעץ, לקרמיקה או לבטון ניתן למצוא אצל יוסי פלור

   צביעה בצבע אפוקסי שונה מאשר צביעה בסוגי צבעים אחרים בגלל הרכב החומר המחייב ידע בשיטות הצביעה השונות. ניתן לקבל גוון מט חצי מבריק, או גוון מבריק. הצבע הנ"ל נועד ללקוחות אשר מעוניינים שסביבת העבודה שלהם תאופיין במראה נאה ובגוונים שיספקו מענה הולם לצרכיהם. לכן, מומלץ להם לקבל שירות אצל יוסי פלור בע"מ, חברה מקצועית אשר מספקת שירותיה המקצועיים ללקוחות המגיעים ממגזרים שונים. החברה מתמחה במתן שירותי חיפוי, צביעה וכדומה וברשותה תשתית המתאימה לכל הפעילות המורכבת שלה. כל לקוח יקבל שירות אישי והעבודה תתבצע לשביעות רצונו המלאה. מומלץ ליצור קשר כדי לקבל מידע והסבר, וכן, להזמנת שירות.

   צבע אפוקסי לרצפה מחיר

   צבע אפוקסי לרצפה מחיר נקבע על פי פרמטרים שונים. המחירים תלויים באיכות החומר כולל הרכבו ורמת הריכוז בו, ביצרן, בכמות החומר ביחס לאריזה, כאשר באריזות גדולות יותר העלות לכל ליטר נמוכה, וכן הלאה. בנוסף, המחיר משתנה ממשווק אחד לשני, תלוי בכמות החומר הנרכשת, ובפרמטרים נוספים. כמו כן, חשוב לרכוש חומר איכותי המיוצר על פי תקנים מקובלים. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים