office@yosifloor.com

052-8612141

052-3276699

אזה"ת החדש ראשל"צ, משה לוי 11

מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  מדה מתפלסת

  מדה מתפלסת היא חומר על בסיס צמנט/גבס שהינו בעל חשיבות בעבודות בניה ושיפוצים. היא מספקת יתרונות רבים לעוסקים בתחום, וכמובן, ללקוחות עבורם נעשות העבודות השונות. חלק מהשימוש בה הינו מעשי ליישור מפלסים בטרם מרצפים בסוגי חיפויי רצפה שונים. שימוש אחר הינו לריצוף דקורטיבי התורם לעיצוב בחלל או באתר בהם נעשה בה שימוש. יש סוגים שונים מהחומר הנ"ל, ויש צורך לדעת לנצל כל אחד מהם לשימוש מיטבי. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

  מדה מתפלסת – אילו סוגים קיימים?

  ניתן למצוא מדה מתפלסת על בסיס צמנט ועל בסיס גבס. שני הסוגים משמשים למטרות חיפוי, יישור משטחים, הדבקת פרקט ועוד. השימוש בכל אחד מהם חייב להיות על פי שיקולים של סוג העבודה הנדרשת בכל מקום. מעבר לשני אלו ניתן למצוא מדה מפלסת מסיבית יותר המיועדת למשטחי תעשייה. מטבע הדברים, היא עמידה יותר מאשר זאת המיועדת לבתים פרטיים. החיסרון שלה הוא שהיא פחות אסתטית. יחד עם זאת, שיקולי אסתטיקה הינם משניים במבנים תעשייתיים החייבים לעמוד בעומסים גדולים יותר. החומר מגיע בצורת אבקה אותו מוהלים במים במינון ובריכוז משתנה. לכל מוצר כזה יש הוראות מדויקות לגבי השימוש.

  כאשר מבקשים למרוח מדה מתפלסת על משטחים וחיפויים שונים יש צורך בקביעת הכמות הנדרשת. הדבר תלוי בסוג החיפוי ובעובי החיפוי הנדרש. במקרים רבים, העובי הנדרש הבסיסי הוא לא יותר מ-3 מ"מ, ובמקרים הקיצוניים עד 30 מ"מ. בהתאם לכך יש לבחור את סוג החומר ואת הכמות שלו. השימוש על חיפוי קיים הינו לרוב, כאשר הוא אינו ישר ולא מעוניינים להשקיע כסף רב בעקירתו ובהנחת חדש. כמו כן, הוא מתאים מאוד למקומות כמו שבילים חיצוניים, חצרות, מחסנים, מקלטים ומקומות אחרים.

  מדה מתפלסת מדה מתפלסת חוץ או פנים עושים עם מקצוענים – יוסי פלור

  היות וחומר זה מגיע בהרכבים שונים יש צורך להכיר את כולם ואת התאמת כל אחד מהם לפרויקט אותו צריך לבצע. משום כך, חשוב לקבל שירות מחברה מקצועית בעלת מוניטין בתחום. מומחיה יכולים לייעץ לכל לקוח מתלבט ולייעץ לו רבות לגבי שאלות שונות העולות לפניו. הייעוץ מתייחס, בנוסף, לעלות העבודה לעומת התועלת העולה מהתוצאה הסופית, וזהו שיקול חשוב ומכריע אצל רבים. למענה מקצועי, צרו קשר עם יוסי פלור בע"מ.

  מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מידע נוסף בנושא

   מדה מתפלסת חוץ

   מדה מתפלסת הינה יציקת חומר צמנטי המיועד לתיקון ולפילוס רצפות ומשטחי בטון בהם נוצרו פגמים וליקויים שונים. את המדה אפשר לצקת בכמה עוביים וזאת בהתאם לסוג המשטח, מצבו ואופי השימוש בו. העובי של שכבת המדה נע בין 0.5 ס"מ ל – 4 ס"מ והיא משמשת, בין היתר, כהכנה מקדימה להתקנת רצפות פרקט, ומשטחי פי.וי.סי ואפוקסי. ישנם כמה סוגים של מדה מתפלסת שלכל אחד מהם עלות שונה.

   למה משמשת מדה מתפלסת?

   ציפוי רצפה מסוג מדה מתפלסת נועד לחפות ריצופים קיימים ולהעניק להם מראה רענן וחדש במגוון רחב של עיצובים, דוגמאות וצבעים. היתרון המרכזי של המדה בהשוואה לבטון הינו מראה חלק, נקי ואסתטי ללא "תפרים" הפוגמים באחידותו וביופיו. השימוש בציפוי מדה מתפלסת מתאים ליישום במגוון מצבים ומשטחים. במהלך השנים האחרונות, רצפות ומשטחי מדה מתפלסת נעשו שכיחים במיוחד וזאת בקרב לקוחות עסקיים, מוסדיים, פרטיים וציבוריים. אולם, עבור רוב האנשים, המונח מדה מתפלסת עדיין אינו מוכר. למעשה מדובר בציפוי שנמרח על פני משטחים שונים ורצפות ונועד לפילוס שלהם.. לאחר ייבוש שכבת המדה, היא מתמצקת והתוצאה המקבלת היא רצפה מאוזנת וישרה.

   תכונות, מאפיינים ויתרונות של מדה מתפלסת

   הפופולריות של המדה נובעת מהיכולת שלה לעצב ולפלס את עצמה וזאת בזכות תכונות החומר והתגובות שלו לכוחות הפיזיקליים הפועלים עליו. כאשר אנו מעוניינים ליישר תשתית או משטח טרם הנחת ריצוף מכל סוג שהוא, הרי ששימוש במדה מתפלסת כהכנה הינו אידאלי ויעיל ביותר. שכבת המדה יוצרת בסיס אחיד וישר המאפשר להתקין את הריצוף ללא חשש כי התוצאה שתתקבל תחייב ביצוע תיקונים ותגרום לתסכול ולהוצאות נוספות מיותרות. נוסף על השימוש במדה מתפלסת כהכנה לביצוע עבודות ריצוף, הרי שהיא משמשת גם כרצפה בפני עצמה.

   מדה מתפלסת לשימוש חיצוני

   חברת יוסי פלור מתמחה במתן שירותים ופתרונות טכנולוגיים מתקדמים למגזר הפרטי, העסקי והציבורי בתחום ריצוף וציפוי משטחים וזאת בשיטות וטכניקות יעילות וחדשניות. צוות המומחים שלנו עומד לשירותכם וישמח להעניק לכם מענה מקצועי ושירות איכותי ביחס אישי, באחריות ובאמינות.

   אולי יעניין אתכם גם

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים