מיקרוטופינג

מיקרוטופינג הוא ציפוי חדשני ומיוחד אשר נועד למטרת חידוש וציפוי סוגים שונים של חומרים, לרבות בטון. באמצעות הציפוי, המשטח הישן מקבל מתיחת פנים ומאפשר למעשה להימנע מהריסת המתחם הישן כליל. הציפוי מבוסס על תרכובת פולימרית והוא נחשב לדק ביותר, המראה הסופי שמתקבל לאחר השימוש בו הוא כשל בטון מוחלק והיות ויש לו תכונות הדבקה יוצאות דופן, בעזרתו ניתן לחדש משטחים מחומרים שונים לרבות קרמיקה, פלדה, בטון, אספלט ועץ, כל עוד נעשתה עבודה הכנה מתאימה.

בנוסף, בין יתרונותיו של המיקרוטופינג ניתן למצוא את עמידותו הגבוהה בפני מים או שחיקה ולכן השימוש בו מומלץ לאזורים רבים, הן פנימיים והן חיצוניים.

 

מיקרוטופינג לכל מטרה

מלבד העמידות והאפשרויות הרבות שמיקרוטופינג מציע בתחום העיצוב, הציפוי מגיע במספר גימורים מדהימים, כך שכל אחד יוכל לבחור את העיצוב העונה על טעמו האישי והעדפותיו. כמו כן, השימוש בו אינו דורש יישום של כמה שכבות חומר, מספיקה רק שכבה אחת, מה שהופך אותו לפתרון חסכוני במיוחד. כדי לספק לכם תוצאות לשביעות רצונכם, אנו נאפיין את הצרכים של החלל תוך שנמליץ על הפתרון המתאים ביותר לצרכיו.

 

התקדמו לציפוי מיקרוטופינג כעת

אנו ביוסי פלור בע"מ מזמינים אתכם ליהנות מכל היתרונות של ציפוי מיקרוטופינג לרצפה ומעמידים לרשותכם את כל הידע שצברנו בתחום וכן את צוות העובדים המיומן והמקצועי שלנו, שהנו בעל הכשרה לזו העבודה בדיוק.

אינכם חייבים להוציא הון עתק על החלפת הרצפה או המשטח, כאשר באפשרותכם לחדש אותה עם מיקרוטופינג. צרו קשר כבר עכשיו ונשמח לספק לכם פרטים נוספים והצעת מחיר.