office@yosifloor.com

052-8612141

052-3276699

אזה"ת החדש ראשל"צ, משה לוי 11

מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  פוליאוריטן לרצפות

  פוליאוריטן לרצפות משמש כציפוי לחלקה העליון של רצפת אפוקסי וזאת כדי למנוע שחיקה כתוצאה מחשיפה מרובה לאור ושמש.

  לרצפת פוליאוריטן עמידות גבוהה בפני קרני UV וניתן לעשות בו שימוש גם לשמירה והגנה על משטחי חוץ. בשל תכונותיו הרבות בתחום האיטום והבידוד בחומר זה נעשה שימוש גם לצורך תיקון ושחזור רצפות אפוקסי, ליצירת רצפות דקורטיביות בעזרת שילובו עם חומרים אחרים כגון קוורץ לדוגמה, לאיטום ומילוי סדקים ואף בורות בקרקע, למניעת ופתרון בעיות של נזילות מים וכדומה.

  שלל של אפשרויות עם פוליאוריטן לרצפות

  פוליאוריטן לרצפות מציע למשתמשים בו שלל אפשרויות הן מהבחינה עיצובית והן מבחינת עובי הציפוי הניתן להתאמה אישית.

  כדי שתהיה זו מידת התאמה מדויקת עד לרמת הפרט הקטן ביותר, יש לשכור את שירותיה של חברה מקצועית ולה ניסיון רב בתחום.

  לידע המקצועי של חברת יוסי פלור בע"מ אין מחיר – הניסיון רב השנים שצברנו בתחום, הוא שהופך אותנו למובילים אשר יכולים לספק לכם מכלול של פתרונות מתקדמים בהתאמה לצרכים שלכם.

  כחלק מהשירותים שלנו, אנו מעמידים לרשותכם צוות מיומן ומקצועי המומחה בפוליאוריטן לרצפות ואשר יישם את כל הטכניקות המתקדמות ביותר.

  כל הפתרונות שלנו יותאמו לכם לאחר אפיון מעמיק של הצרכים שלכם והן של צרכי החלל והמבנה כדי שהתוצאות הסופיות יהיו לשביעות רצונכם.

  ליהנות מכל הפתרונות – בעזרת חברה מקצועית אחת

  בעזרת פוליאוריטן לרצפות תוכלו לשוות לכל חלל מראה מרשים, יוקרתי ומעוצב ולזכות לפתרון עמיד לאורך זמן. לפרטים נוספים אודות השירותים שלנו בתחום צרו עמנו קשר ואנו נשמח לספק לכם הכוונה וייעוץ.

  מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   מידע נוסף בנושא

   התכונות, היתרונות והשימושים של ציפוי פוליאוריטן

   למעשה כל משטח שאנו פוסעים או נוסעים עליו מצופה בחומר כלשהו, בין אם שמדובר באבן, קרמיקה, אספלט, בטון, עץ או חומר פולימרי. אחד מהחומרים הפולימריים האיכותיים והפופולריים ביותר הוא פוליאוריטן. ציפוי פוליאוריטן לרצפות מספק יתרונות רבים בהם: מחיר זול באופן יחסי, אסתטיקה גבוהה, עמידות, אפשרות ליישום בצורה מהירה ובקלות, עיצוב מודרני ואפשרות לעיבוד ברמת ברק וגימור גבוהה ועוד. החומר מתפקד בדומה לציפוי אפוקסי ומשום כך הוא מהווה פתרון מבוקש ואטרקטיבי לציפוי רצפות.

   הפוליאוריטן הינו פולימר בעל תכונה ייחודית שהיא יכולת לשליטה על רמת ההתרכבות שלו. מלאכת הציפוי הינה קלה ומהירה וכל שנדרש על מנת לצפות רצפה של משרד לדוגמא, הוא להגיע עם פח מלא בחומר וזאת כאשר הוא במצב נוזלי ולכסות את המשטח באמצעות התזה פשוטה. לאחר פעולת ההתזה, מולקולות החומר מתפרסות באופן מדויק ואחיד במרחב, כך שהתוצאה המתקבלת הינה שכבת ציפוי חלקה, קשיחה ומבריקה. על אף העובדה כי את המלאכה ניתן לבצע באופן עצמאי, הרי שמוטב לפנות לחברה המתמחה במתן שירותי תחזוקה וציפויים למשטחים ורצפות. חברת יוסי פלור כוללת צוות אנשי מקצוע מומחים, מנוסים ומיומנים שהינם בעלי בקיאות וידע מעמיקים עם תכונות החומר והדרכים הנכונות לביצוע המלאכה בצורה המקצועית והאיכותית ביותר. התוצאה המתקבלת הינה ציפוי פוליאוריטן עמיד, בטוח לשימוש, אחיד, מונע החלקה ושחיקה, אטום ובעל מראה אסתטי ומרשים.

   ציפוי פוליאוריטן לרצפות

   פוליאוריטן לרצפות הינו חומר דו רכיבי עמיד במיוחד בפני שחיקה, חומרים כימיים שונים וקרינת UV. ציפוי וצבע פוליאוריטן מתאים ליישום על גבי משטחי ורצפות בטון חשופים והוא מעניק להם אסתטיקה, מראה נעים לעין וטקסטורה יפה וזאת בנוסף לשכבת המגן שהוא יוצר. פוליאוריטן הינו פולימר בעל תכונות ייחודיות של התרכבות שהופכות אותו לחומר גלם נפוץ ביותר בעולם המודרני המשמש לייצור של מוצרים גמישים, מוקצפים וקשיחים ברמות אלסטיות וצפיפות שונות. השימושים בחומר הינם רבים ומגוונים וכוללים ציפוי רצפות חניונים, ציפוי רצפות של משרדים, ציפוי כניסות לבניינים – לובי, אולמות ספורט וחדרי כושר ועוד מגוון משטחי פנים וחוץ.

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים