רצפות אפוקסי דקורטביות2

רצפות דקורטיביות / עצובים אומנותיים באפוקסי

המראה התעשייתי אשר מאופיין עם מפעלי ייצור בתעשייה, כבר מזמן החל חולש גם על תחום העיצוב וביותר ויותר מקומות ניתן לראות כיצד הוא מיושם, תוך שמעניק לחלל מראה ייחודי ומודרני. כתוצאה מכך, ציפוי רצפה באפוקסי הפך לתהליך פופולרי אשר נחשב ממש לצו האופנה. עם התקדמות הטכנולוגיה בתחום ובעזרת העובדה שניתן לעבד את האפוקסי, ליצור גוונים, דגמים ואף מרקמים שונים, עצובים אומנותיים באפוקסי הפכו למילה האחרונה בזירה העיצובית וכיום רצפות דקורטיביות הפכו לדבר החם הבא.

בין אם תרצו לשוות לרצפה מראה מחוספס, בין אם תרצו לשלב בתוכה אלמנטים שונים ובין אם ליצור דגמים או צורות גאומטריות, לנו יש את כל הטכניקות, הציוד והמיומנות ליצור עבורכם בדיוק את הדקורציה בה אתם חושקים ולהביא את התוצר הסופי לכדי יצירת אומנות.

 

למה לבחור ביוסי פלור בע"מ לטובת רצפות דקורטיביות ועיצובים באפוקסי?

יוסי פלור בע"מ הנה חברה מקצועית ולה ניסיון רב שנים בתחום, ולמען הדיוק – נאמר שניסיון זה עובר מדור לדור ומלווה את החברה כבר 50 שנים. החברה עובדת עם כל החומרים האיכותיים ביותר, עם אנשי המקצוע המיומנים ועם מכשור מתקדם וזאת כדי להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד. במסגרת עבודתנו אנו מקפידים על עמידה בכל התקנים המחמירים ולא מתפשרים על רמת הגימור וכן על בקרת האיכות.

 

פנו אלינו כעת – ונשמח לעמוד לשירותכם!

בעזרת המומחיות שלנו ברצפות דקורטיביות ועצובים אומנותיים באפוקסי, כל חלל יהפוך ליוקרתי ומעוצב ויותר מכך – הרצפה תזכה להגנה לאורך זמן. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר.