office@yosifloor.com

052-8612141

052-3276699

אזה"ת החדש ראשל"צ, משה לוי 11

מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  רצפות דקורטיביות

  רצפות דקורטיביות / עצובים אומנותיים באפוקסי

  המראה התעשייתי אשר מאופיין עם מפעלי ייצור בתעשייה, כבר מזמן החל חולש גם על תחום העיצוב וביותר ויותר מקומות ניתן לראות כיצד הוא מיושם, תוך שמעניק לחלל מראה ייחודי ומודרני. כתוצאה מכך, ציפוי רצפה באפוקסי הפך לתהליך פופולרי אשר נחשב ממש לצו האופנה. עם התקדמות הטכנולוגיה בתחום ובעזרת העובדה שניתן לעבד את האפוקסי, ליצור גוונים, דגמים ואף מרקמים שונים, עצובים אומנותיים באפוקסי הפכו למילה האחרונה בזירה העיצובית וכיום רצפות דקורטיביות הפכו לדבר החם הבא.

  בין אם תרצו לשוות לרצפה מראה מחוספס, בין אם תרצו לשלב בתוכה אלמנטים שונים ובין אם ליצור דגמים או צורות גאומטריות, לנו יש את כל הטכניקות, הציוד והמיומנות ליצור עבורכם בדיוק את הדקורציה בה אתם חושקים ולהביא את התוצר הסופי לכדי יצירת אומנות.

  למה לבחור ביוסי פלור בע"מ לטובת רצפות דקורטיביות ועיצובים באפוקסי?

  יוסי פלור בע"מ הנה חברה מקצועית ולה ניסיון רב שנים בתחום, ולמען הדיוק – נאמר שניסיון זה עובר מדור לדור ומלווה את החברה כבר 50 שנים. החברה עובדת עם כל החומרים האיכותיים ביותר, עם אנשי המקצוע המיומנים ועם מכשור מתקדם וזאת כדי להגיע לתוצאות מרשימות במיוחד. במסגרת עבודתנו אנו מקפידים על עמידה בכל התקנים המחמירים ולא מתפשרים על רמת הגימור וכן על בקרת האיכות.

  פנו אלינו כעת – ונשמח לעמוד לשירותכם!

  בעזרת המומחיות שלנו ברצפות דקורטיביות ועיצובים אומנותיים באפוקסי, כל חלל יהפוך ליוקרתי ומעוצב ויותר מכך – הרצפה תזכה להגנה לאורך זמן. לפרטים נוספים צרו עמנו קשר בהקדם ונשמח לספק לכם הצעת מחיר אטרקטיבית ביותר.

  יוסי פלור – מומחים בעיצוב רצפות דקורטיביות

  רצפות דקורטיביות מוסיפות רבות לכל חלל בכל מבנה תעשייתי או אחר. המראה הנאה שלהן לא בא על חשבון איכות, עמידות וחוזק, אלא בנוסף. רצפות אשר מורכבות מחומרים אפוקסיים מוסיפות צבע ועניין רב למקום ומשפרות למשל, את איכות השהייה והעבודה במפעל. הן תורמות רבות לעובדים ולמפעל עצמו הממתג עצמו כמפעל המעניק חווית עבודה מתקדמת לעובדיו. ניתן לבחור מגוון רחב של עיצובים לפי הטעם. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

  רצפות דקורטיביות – איך מיישמים?

  ראשית, כדאי להכיר את החומר האפוקסי המהווה, למעשה, את הבסיס לכל הטכנולוגיה הזאת. מדובר על חומר המורכב משני רכיבים המשווקים באריזות נפרדות. באחד יש חומר בסיס ובשני חומר מקשה. בעת השימוש, מערבבים את שיניהם ונוצרת ריאקציה כימית היוצרת את החומר הסופי על תכונותיו החשובות. עתה ניתן למרוח אותו על המשטח המבוקש. קיימת טכנולוגיה מתקדמת המאפשרת עיבודו עד כדי יצירת גוונים שונים, דגמי עיצוב  שחלקם אמנותיים כמו גם מרקמים ייחודיים. ניתן לשלב צבעים, צורות גיאומטריות – למשל עגולות, אליפטיות, מלבניות ואחרות, וליצור הרמוניה נהדרת של אולם נאה, מרשים ומושך עין. בחירת צבעים נכונה תורמת ליצירת האווירה הרצויה: עניינית, עליזה, רשמית, וכדומה. היישום נעשה לאחר תכנון מוקפד ותכניות המוצגות על ידי מומחים לנושא.

  נדגיש כעת, כי החומר האפוקסי נחשב לחזק ועמיד במיוחד. ניתן לשנע עליו כלים כבדים כמו: מכונות, מנופים, מלגזות, מכוניות ועוד. בנוסף, הוא עמיד לאש, לחום, לחמרים כימיים, לרטיבות ועוד. הוא אינו מתבלה בקלות ונשמר לאורך זמן. בנוסף, הוא מגיע במבחר צבעים עם גימור מט או מבריק לבחירה. ניתן לצבוע עליו ולסמן סימונים שונים. כך, ניתן לצבוע אזורים שונים, לסמן תחומים ושבילים, לרשום הוראות הכוונה ובטיחות ועוד. המרקם הנוצר הינו חלק, מה שמאפשר תחזוקה קלה וניקוי יעיל. אין הצטברות לכלוך בין סדקים וכדומה, וניתן לנקות אותו עם מיכון חשמלי כבד בעל מברשות מסיביות וחומרי ניקוי כימיים ו/או שומניים. רצפה דקורטיבית כזאת מתאימה לאולמות ייצור במפעלים החייבים לשדר ניקיון וסדר, למחסנים, לחנויות אואולט, למשרדים ועוד.

  פתרון נגיש למראה מרשים

  השימוש בחומר אפוקסי יעיל מאוד ואף זול, יחסית, לסוגי חיפויים אחרים מבחינת גובה ההשקעה ביחס לתמורה. הוא יהיה יעיל עוד יותר כאשר רוצים לחדש רצפה קיימת, ולכן, הוא מייתר עקירתה ויציקתה מחדש. היכולת ליצור מראה נאה ומרשים שיישמר לזמן רב מוסיף לאטרקטיביות. מומלץ לקבל שירות זה מחברת יוסי פלור בע"מ.

  מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   אולי יעניין אתכם גם

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים