office@yosifloor.com

052-8612141

052-3276699

אזה"ת החדש ראשל"צ, משה לוי 11

מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר
  חומר אשר עמיד בפני חומרים כימיים

  ציפוי אפוקסי מיועד, בין היתר, לרצפות אשר התבלו ולאחרות בהן יש צורך בציפוי מסיבי ועמיד. החומר הינו בעל תכונות הנדרשות לאתרים בהם מתנהלת פעילות תעשייתית, שירותי תיקונים, אחסון מוצרים וסחורות, חניית מכוניות ועוד. הוא יעיל מאד לאיטום, מילוי סדקים ועוד, ונצמד היטב עד ליצירת משטח חלק ונאה לעין. ניתן לבחור במגוון צבעים כולל שילוב צבעים בחלל אחד. החומר עמיד מאוד לשחיקה והבלאי שלו נמוך מאוד. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

  ציפוי אפוקסי – תכונות חשובות

  ציפוי אפוקסי עמיד בפני חומרים כימיים דוגמת דלק לסוגיו, שמנים וכדומה. הוא חסין לאש, ללחות ולמים, לחום וקור קיצוניים ועוד. הוא נצמד היטב וניתן להניחו על בטון ועל חיפויים אחרים הקיימים במבנים פרטיים, מסחריים, ציבוריים ואחרים. לאחר יישומו נוצר משטח חלק ללא תפרים בו קל לטפל, וכן, נוח לתחזוקה ולניקוי. בגלל המסיביות שלו ניתן לשנע עליו מכונות ניקוי חשמליות בעלות משקל רב המצוידות במברשות מסיביות המסתובבות במהירות רבה. הוא אינו נשחק מהן, כמו גם, מצמיגי רכבים, גלגלי מנופים, מלגזות וציוד שינוע אחר בו משתמשים במחסנים, אולמות ייצור, חניונים ועוד. חלל המצופה באפוקסי הינו נאה למראה ומשדר ניקיון ואווירה טובה. משום כך נעים לשהות ולעבוד בו.

  בשלב זה, נציין כי ציפוי אפוקסי הוא לא ציפוי יוקריט וחשוב לדעת זאת. ציפוי יוקריט שונה בהרכבו ומיועד למטרות אחרות. הוא בעל תכונות המייחדות אותו לשימוש בתעשיות כבדות, בחדרי קירור בהם הטמפרטורות קיצוניות מאוד ועד למינוס 42 מעלות צלסיוס ועוד. הוא מחוספס למניעת החלקה, בעל עמידות כימית גבוהה במיוחד לאש, לשחיקה קיצונית ועוד. אורך חייו הוא פי 3 וגם אופי היישום שונה מאשר זה של האפוקסי.

  ציפוי אפוקסי לרצפה מרשימה ועמידה – יוסי פלור

  יישום ציפוי אפוקסי חייב להיעשות בדרך הנכונה ביותר על מנת לנצל היטב את תכונותיו. יש צורך לנקות היטב את המשטח ולהכינו למילוי החומר ניתן להניח אותו על בטון חדש או ישן. לאחר התקשותו ניתן לסמן עליו סימונים חיוניים הנדרשים בחניונים, באולמות ייצור, במחסנים. כולם נועדו להכוונה, לבטיחות ועוד. מומלץ ליצור קשר עם יוסי פלור בע"מ, חברה בעלת מוניטין אשר חורטת תחת דגלה מקצוענות, ביצוע איכותי וגימור מושלם. הניסיון והידע הנצברים בתחום מעידים כי כל לקוח המעדיף ציפוי זה מרוויח רבות בבטיחות, בסדר, בתפוקת עבודה ועוד. בגלל המראה הנאה שלו ומגוון הצבעים שניתן למצוא הוא מרוויח גם אתרים נאים ונעימים לשהייה.

  רצפת אפוקסי

  רצפת אפוקסי הינה רצפה המחופה בחומר אפוקסי מיוחד. הוא מורכב משני חומרים שאחד מהם הינו חומר בסיס והשני חומר מקשה, המתלכדים ומתקשים יחדיו. השימוש בחומר זה נעשה למריחה על בטון ומשטחים אחרים כדי ליצור שכבה קשיחה וחזקה שעליה ניתן לשנע כלי רכב כבדים, מנופים, מלגזות ועוד. הרצפה יכולה להגיע בגימור מט או בגימור מבריק שנועד יותר למקומות ייצוגיים כמו חניונים, מוסכים ועוד. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

  רצפת אפוקסי – בעלת יתרונות רבים

  רצפת אפוקסי יוצרת משטח מסיבי מצד אחד, אבל, מאידך, חלק וללא תפרים. הוא נראה מעולה, נעים לדריכה וקל להסיע עליו כלי רכב ומיכון חשמלי אחר הנועד לעבודה, למתן שירות, לתמיכה לעובדים ועוד. הוא עמיד בפני חומרים כימיים, חום, אש ועוד. ניתן לסמן עליו סימונים שונים. באולם ייצור, למשל, סימון שבילים, סימון גבולות קו ייצור ארוך, סימון מיקום משטחי אריזה ועוד כל אלו תורמים מאוד לבטיחות נדרשת. לחילופין, בחניונים מקורים, קווי חניה אשר מסייעים מאוד להכוונת הנהגים וכן, לאתרים אחרים. הבלאי למשטח נמוך ביותר, הנסיעה בו חרישית ועוד. ניתן לבחור בצבע אחד, לשלב מספר צבעים, וליצור חלל נעים אטרקטיבי למראה ומסודר מאוד. נעים לשהות בו והדבר תורם, הן לתפוקת העבודה במפעל והן לנוחות האורחים המסתובבים בקניון.

  יוסי פלור – ניסיון רב ביציקת רצפות אפוקסי

  רצפת אפוקסי עדיפה על רצפת בטון גם אם הוא מוחלק. היתרונות שנסקרו לעיל שווים את ההשקעה בציפוי זה. במקומות אליהם מגיעים, לקוחות, אורחים ומבקרים הציפוי הזה הוא, לדעת רבים הכרחי. הוא, בוודאי, עדיף על משטחים שבירים שעלולים להיסדק עקב לחץ ומשקל של מכונות ורכבים כבדים. כדי לקבל ביצוע טוב ומושלם ניתן לקבל שירות מיוסי פלור בע"מ, חברה בעלת מוניטין בתחום. הניסיון של עובדיה ומנהליה יספק שירות מקצועי ואישי לכל לקוח ותיק או חדש. מומלץ להתקשר לקבלת מידע מקיף ולהזמנת שירות במועד הנוח.

  ריצוף אפוקסי – מהם יתרונותיו?

  צבע אפוקסי הוא בעל מראה חלק ונאה ללא תפרים וחריצים. הוא מפולס ועמיד בפני חום, חומרים כימיים, מים ורטיבות, וכן, פגיעות מכאניות. לכן, ניתן להסיע עליו, בין היתר, מלגזות רכובות או המוסעות על ידי עובדים. בנוסף, במקצת מאמצעי שינוע והרמה אלה מותקנים גלגלי סיליקון נוקשים. למרות זאת, הם אינם מסוגלים לחרוץ את המשטח או לפגוע בו בדרך אחרת. הם נעים בקלילות וכל המטענים והסחורות עליהם אינם מזדעזעים ומוגנים טוב יותר. ניתן לקבל את החומר בצבעים מגוונים, מט או מבריק, מה שמסייע מאוד להקניית מראה עליז יותר לחניונים ולאולמות אחרים. צבעים יכולים לבדל אזורים, לסמן גבולות גזרה ועוד ולהקל בהתמצאות. ניתן גם לכתוב על החומר בקלות ואף לסמן, קווים לצרכי בטיחות, תיחום ועוד. המשטח החלק קל לתחזוקה, אינו צובר לכלוך בסדקים קיימים וניתן לנקותו ביעילות. ניתן להשתמש במיכון חשמלי, בחומרי ניקיון על בסיס חומרים כימיים ושומניים ובמים רבים מבלי לפגוע בו.

  אופן היישום של חומר זה כולל עבודת הכנה יסודית, בייחוד כאשר מדובר במשטחים ישנים. כמו כן, הניקוי ייעשה בקפידה תוך כדי שימוש בחומרים אגרסיביים יותר. כמות החומר הנשפכת תהיה רבה יותר בגלל הסדקים והחריצים שנוצרו בהם לאורך זמן. החומר האפוקסי חייב קודם לחדור לכל סדק ולמלא אותו ורק אז יתחיל להתמלא ולצפות בשכבה דקה עד כדי פילוס נכון. מעבר לכך, משך העבודה על פרויקט כזה יהיה מעט ארוך יותר מאשר על משטח חדש. חברת יוסי פלור בע"מ מתמחה בתחומים נוספים כגון מדה מתפלסת, מיקרוטופינג ופוליאורטן ואתם מוזמנים ליצור קשר ונשמח לסייע לכם בכל נושא או שאלה.

  מעונינים בציפוי אפוקסי, מקצועי עם ניסיון של שנים?

  השאירו את הפרטים ואנו ניצור אתכם קשר

   אולי יעניין אתכם גם

   בניית אתרים לעסקים בניית אתרים לעסקים