פוליאורטן הינו פולימר המורכב משרשרות של יחידות אורגניות המקושרות ביניהם. ניתן לייצר מגוון אדיר של מוצרים מתרכובות של חומר זה. לכל אחד מהם יש תכונות פיזיקאליות אחרות ונועד למטרות שונות. יש מוצרים לתחום הריצוף, האריזה, הריפוד והמזרונים, לבידוד תרמי, לייצור חלקים בתחומי הריהוט ולאיטום. יתרונות חומרי איטום מבוססי חומר זה הינם בחוזקם, גמישותם, עמידותם בפני כימיקלים ונוחות השימוש בהם, ולכן, ניתן להשתמש בהם לצרכים שונים ובמקומות שחומרים אחרים אינם יעילים. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

 

פוליאורטן לשימוש ברצפות אפוקסיות

קיימת סדרה של מוצרי פוליאורטן שמיוצרת למטרות שונות שהבולטות בהן הוא ציפוי לחלק החיצוני של רצפה אפוקסית ולמטרות איטום במבנים שונים ובאזורים רבים בהם. השימוש הראשון הוא למנוע שחיקת הרצפה החשופה לשמש. מטרות נוספות בתחום זה הם: תיקון ושחזור רצפה אפוקסית, עיצוב רצפות דקורטיביות בשילוב עם חומרים אחרים דוגמת קוורץ וכדומה. כל עבודה כזאת, ובתנאי שנעשית כראוי, מספקת ערך מוסף למראה המקום ותורמת באלמנטים חיוניים נוספים אחרים.

קיימים שני סוגי חומרי איטום מפוליאורטן: ארומטיים ואליפטיים. האליפטיים עמידים יותר בפני השמש ובפני כימיקלים. חומר זה נחשב לאחד המובילים בעולם האיטום, אם לא למוביל שבהם. הוא בעל תכונות מגוונות, דוגמת ייבוש מהיר, יכולת היצמדות אל מגוון רחב של תשתיות כולל שטחים מרוצפים, קירות חיצוניים בעלי חיפויים שונים וקירות פנימיים, למילוי סדקים בקרקע ובבורות ועוד. יש דו רכיבי לאיטום בריכות מים, תעלות מים מזרקות ועוד. יש  חד רכיבי לאיטום קירות אנכיים, קירות מרתפים, חדרים רטובים, משטחי פסיפס ועוד. היתרון האדיר שלו הוא במניעת נזילות לתוך מבנה וחדירות מאזורים שונים בו, ולכן, השימוש הנרחב בו. מבחינים בתת סוגים שמיועדים למשימות ספיציפיות: פוליאורטן גמיש לגגות קלים, למשטחי בטון וכדומה. גמיש שקוף לציפוי משטחי בטון, לשכבת שחיקה במשטחי חנייה, לרצפות תעשייתיות ועוד. בגלל האלמנטים המורכבים והפרטים הרבים הקיימים בתחום הרי שיש צורך בידע מעמיק בטיפול חומר זה וביישומו לפרויקטים השונים הנדרשים אצל אנשים פרטיים, עסקים ומוסדות ציבור.

 

איטום גג בעזרת פוליאוריטן מוקצף – שירות אדיב ומקצועי

הצורך בשירותים הללו ובאחרים נוספים בתחום הינו ברור ומובהק. קיימות עבודות מגוונות בתחום הדורשות ידע מעמיק, שימוש בחומרים הנכונים וביצוע עם גימור מושלם. את כל היתרונות הללו ניתן למצוא אצל יוסי פלור בע"מ, חברה מקצועית בעלת תשתית מתאימה לפעילות הנ"ל תשתית הכוללת מגוון חומרים איכותיים ותקניים, ניידות שירות מאובזרות היטב וצוות עובדים מקצועי, מסור ומיומן.

איטום גגות בעזרת שימוש בפוליאורטן

פוליאוריטן לאיטום גגות

לחומר הפוליאוריטן ישנם יתרונות רבים ביניהם – חוזקו, גמישותו ועמידותו הרבה. כתוצאה מכך, כיום נעשה בו שימוש רב הן לציפוי רצפות והן לאיטום גגות מכל סוג. השימוש בפוליאוריטן לאיטום גגות הוא אידיאלי הן בשל תכונותיו והן בגלל העובדה שניתן לעשות בו שימוש גם כאשר תנאי השטח או מבנה הגג לא מאפשרים ליישם את הפתרונות הקונבנציונליים.

על מה יש לשים דגש לפני בחירה בפוליאוריטן לאיטום גגות?

העובדה שלחומר הפוליאוריטן יש מקדם הגנה UV והוא עמיד בפני חום השמש, משווה לגג הגנה מקסימלית לאורך זמן רב. לחומר ישנו יתרון נוסף וחשוב והוא יכולות ההדבקה הגבוהות שלו. יכולות אלו מאפשרות להשתמש בו על סוגים שונים של חומרים ומשטחים בקלות וביעילות ובתנאי שנעשתה עבודת הכנה.

לפני שאוטמים את הגג עם פוליאוריטן יש לעשות הכנה מקדימה, אומנם תכונות ההידבקות שלו גבוהות, אך בכל זאת, יש להכין את המשטח כדי לאפשר הידבקות ועמידות גבוהה יותר לאורך זמן. לכן יש לבחור בחברה מקצועית לדבר.

פוליאוריטן לאיטום גגות היא עניין למקצוענים בלבד

אנו ביוסי פלור בע"מ בעלי ניסיון רב בתחום וכתוצאה משנות פעילותנו הרבות, נוכל לספק לכם פתרון מתאים תוך שאנו מבצעים עבודת הכנה מדויקת וקפדנית. ההיכרות שלנו עם טכניקות העבודה המתקדמות והאפשרות שלנו להעמיד צוות של עובדים מיומנים לתהליך, הם שמאפשרים לנו לספק תוצאות מיטביות שישרדו לזמן רב.

לפרטים נוספים אודות פוליאוריטן לאיטום גגות ולבדיקת מידת ההתאמה לצרכים שלכם, צרו עמנו קשר ואנו נשמח לעמוד לרשותכם.

ציפוי פוליאוריטן לבטון עם יוסי פלור

פוליאוריטן לרצפות

פוליאוריטן לרצפות משמש כציפוי לחלקה העליון של רצפת אפוקסי
וזאת כדי למנוע שחיקה כתוצאה מחשיפה מרובה לאור ושמש.
לרצפת פוליאוריטן עמידות גבוהה בפני קרני UV וניתן לעשות בו שימוש גם לשמירה
והגנה על משטחי חוץ. בשל תכונותיו הרבות בתחום האיטום והבידוד
בחומר זה נעשה שימוש גם לצורך תיקון ושחזור רצפות אפוקסי,
ליצירת רצפות דקורטיביות בעזרת שילובו עם חומרים אחרים כגון קוורץ לדוגמה,
לאיטום ומילוי סדקים ואף בורות בקרקע, למניעת ופתרון בעיות של נזילות מים וכדומה.

שלל של אפשרויות עם פוליאוריטן לרצפות

פוליאוריטן לרצפות מציע למשתמשים בו שלל אפשרויות הן מהבחינה עיצובית והן מבחינת עובי הציפוי הניתן להתאמה אישית.
כדי שתהיה זו מידת התאמה מדויקת עד לרמת הפרט הקטן ביותר,
יש לשכור את שירותיה של חברה מקצועית ולה ניסיון רב בתחום.
לידע המקצועי של חברת יוסי פלור בע"מ אין מחיר –
הניסיון רב השנים שצברנו בתחום, הוא שהופך אותנו למובילים אשר יכולים לספק לכם מכלול של פתרונות מתקדמים בהתאמה לצרכים שלכם.

כחלק מהשירותים שלנו, אנו מעמידים לרשותכם צוות מיומן ומקצועי
המומחה בפוליאוריטן לרצפות ואשר יישם את כל הטכניקות המתקדמות ביותר.
כל הפתרונות שלנו יותאמו לכם לאחר אפיון מעמיק של הצרכים
שלכם והן של צרכי החלל והמבנה כדי שהתוצאות הסופיות יהיו לשביעות רצונכם.

ליהנות מכל הפתרונות – בעזרת חברה מקצועית אחת.

בעזרת פוליאוריטן לרצפות תוכלו לשוות לכל חלל מראה מרשים,
יוקרתי ומעוצב ולזכות לפתרון עמיד לאורך זמן. לפרטים נוספים אודות השירותים שלנו בתחום צרו עמנו קשר ואנו נשמח לספק לכם הכוונה וייעוץ.

פוליאורטן צמנט

פוליאורטן צמנט הינו סוג של ציפוי בעל תכונות מיוחדות הנדרשות לאולמות ייצור במפעלים ולאתרים אחרים. ניתן למצוא בו שתי תכונות חשובות כמו קשיחות וגמישות. לכאורה, מדובר בשתי תכונות מעט מנוגדות אבל הרכב החומר ויישומו הנכון מספקים פתרונות מוצלחים מאוד לתעשיות מזון ומשקאות ולאחרות חשובות. הציפוי תורם לסביבת עבודה בטוחה ויעילה. הוא מבריק ומספק מראה נאה לכל חלל בו הוא נמצא. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

 

פוליאורטן צמנט – תכונות

מה שמייחד פוליאורטן צמנט לתעשיות אלו הוא העובדה שהוא מונע החלקה, עמיד בפני רטיבות, בפני חומרים כימיים, חומצות ושומניים, קשוח מאוד ועמיד בפני שחיקה. ניתן להסיע עליו מלגזות, מנופים, עגלות, ומיכון אחר הנדרש באולמות ייצור. גם כאשר המיכון הנ"ל עמוס בסחורה כבדה, המשקל אינו פוגע ברצפה המסיבית. הציפוי עמיד בפני טמפרטורות קיצוניות, ולכן, טוב לשימוש בחדרי קירור, במחסנים המחזיקים מוצרים בקירור ועוד. הוא אנטי בקטריאלי, אינו רעיל, ללא ריח, ולכן, מתאים למפעלי מזון. המשטח הנוצר לאחר מריחת החומר הינו חלק וללא תפרים וסדקים. הוא אינו צובר לכלוך וכאשר, בכל אופן הוא מתלכלך, אז ניתן לנקותו גם על ידי שימוש במיכון חשמלי כבד ובעל מברשות מסיביות המסתובבות במהירות.

חשוב להדגיש כי ציפוי MMA אינו ציפוי יוקריט. ציפוי יוקריט הינו ציפוי השונה במהותו ובתכונותיו מציפוי זה ומיועד לאולמות הממוקמים במפעלי תעשיות כבדות, חדרי קירור בעלי טמפרטורות קיצוניות של עד מינוס 42 מעלות צלסיוס  ובמבנים מיוחדים אחרים. ציפוי יוקריט הינו מחוספס למניעת החלקה, בעל עמידות גבוהה מאוד ולשחיקה מסיבית. הוא נשמר זמן רב והיישום שלו שונה.

 

פוליאוריטן ליציקה – פתרון אופטימלי

הפוליאורטן צמנט מספק, במקרים רבים ונדרשים, פתרונות רבים בעלויות נמוכות יחסית לציפוי אחר באותה קטגוריה. כאשר מנצלים את החומר לציפוי משטחים קיימים ישנים הרי שמייתרים את הצורך בפירוקם וביציקת חדשים תחתם. כאן החיסכון הבא לידי ביטוי גבוה עוד יותר. מפעלים בהם מתנהלת פעילות מסיבית וערה ואשר גם מזמינים אורחים לביקורים וסיורים חייבים לשדר ניקיון, סדר ובטיחות. מומלץ להזמין שירות אצל יוסי פלור בע"מ, חברה בעלת מוניטין בתחום אשר מספקת שירות מקצועי ומסור לכל לקוח ותיק כחדש.

 

פוליאוריתן לרצפות וגגות

ציפוי פוליאוריטן לרצפות

פוליאוריטן לרצפות משמש כציפוי עליון לשני סוגי חיפויים קיימים. הוא מעולה כציפוי לרצפות אפוקסי וגם מתאים מאוד לשימוש על בטון. עמיד מאוד בפני שמש ומגיע בגימור מבריק.  אחד מהיתרונות המובהקים הוא שהוא מסיבי וניתן להניח או להסיע עליו מיכון כבד. שכבה עליונה של חומר זה יוצרת מראה חלק ונאה לעין, ומשום כך, הוא מועדף באתרי עבודה שונים כמו אולמות ייצור, מחסנים, מוסכים, חניונים ועוד. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

 

פוליאוריטן לרצפות – איך מיישמים

יש לבצע עבודות הכנה מדוקדקות בהתאמה לכל משטח עליו רוצים ליישם. כאשר מדובר על משטח אפוקסי, יש צורך לנקותו היטב משאריות לכלוך ושמנים וכדאי לעשות זאת, בין היתר, באמצעות מכשור חשמלי ומקרצפות בעלות מברשות מסיביות וחומרים דטרגנטים מיוחדים. המשטח האפוקסי עמיד בפניהם ולא ייגרם לו נזק כלשהוא. במידה ומדובר על משטח אפוקסי ישן מומלץ ראשית ללטש אותו ואז להשלים את עבודת הניקוי וההכנה האחרות. הדבר נדרש על מנת שהצבע ייצמד היטב ולא יותיר סימני תפרים. צביעה על בטון מחייב הכנות אחרות. תחילה יש ללטש את פני הבטון כדי להסיר את כל שאריות בליטות המלט שנותרו לאחר היציקה. במידה וקיימים פגמים וחורים יש למלא אותם על ידי שפכטל אפוקסי שנועד לתיקון רצפות מבטון, ולבסוף ללטש אותו היטב. בשלב הבא, יש לנקות את כל המשטח להסרת שאריות לכלוך ואבק. את הצביעה עושים רק לאחר שמוודאים שהבטון יבש.

 

ציפוי פוליאוריתן לרצפות זו עבודה למקצוענים

רצפת אפוקסי הינה רצפה חזקה ועמידה אשר עומדת היטב בפני חומרים כימיים, חום, פגיעות מכאניות, ועוד. על מנת לחזק אותה עוד יותר ואף להעניק לה ציפוי נאה מעדיפים רבים להוסיף לה פוליאוריטן לרצפות. הדבר חשוב במיוחד במקרים בהם היא קיימת זמן רב ורוצים לחדש אותה. החידוש נעשה בעלות נמוכה, יחסית, בוודאי נמוכה יותר מאשר החלטה על הורדת הקיימת ויצירת חדשה. בנוסף, כל סוג של בטון יהיה נוח לשימוש, נאה  וחיוני יותר כאשר הוא צבוע בחומר כזה. מומלץ לקבל שירות מיוסי פלור בע"מ, חברה בעלת מוניטין בתחום.