רצפת אפוקסי לחניונים

חניונים לרכב יכולים להיות מקומות שבהם הרצפה לא
רק נראית טוב יותר אלא שהיא גם עמידה וחזקה למשך זמן רב.
כיום אפשר לראות כיצד חברת יוסי פלור מצעה עבודות מקצועיות
של יצירת רצפת אפוקסי לחניונים בכל סדר גודל.
בזכות השימוש במערכת של חומרים מיוחדים המבוססים
על פוליאוריטן איכותי ועל שרפי אפוקסי, משדורג כל חניון בצורה משמעותית.

חברה בעלת ניסיון

לחברת יוסי פלור ניסיון של כ-40 שנה בתחום והיא סיימה
בהצלחה עבודות של רצפות אפוקסי רבים ברחבי ישראל.
ניסיון זה מבטיח את איכות העבודה ואת הישמרותה רבת השנים
של התוצאה הסופית המרשימה. העבודות מבוצעות בהתאם לתקנים
מחמירים וע"י עובדים מקצועיים שעברו הכשרה רלוונטית.

חניות בציפוי אפוקסי

רצפת אפוקסי לחניונים

ציפוי אפוקסי לחניונים נדרש כאשר רוצים לשוות להם מראה נאה יותר מאשר מראה של בטון חשוף, וכאשר רוצים להפוך את הרצפה לעמידה יותר בפני שחיקה וכדומה. הוא מקובל מאוד בחניונים מקורים, בין היתר, בגלל שהחומר עמיד לשריפות ולחומרים כימיים. ציפוי כזה עונה על דרישות בטיחות במקומות הומים אלו ואף שומר היטב על צמיגי המכוניות. הוא עמיד לטווח זמן ארוך ללא בלאי, ועובדה זאת מוסיפה לאטרקטיביות שלו. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

 

ציפוי אפוקסי לחניונים – מוסיף עמידות, צבע ונוי

חומר אפוקסי עשוי משני חומרים אשר משווקים באריזות נפרדות. אחד מהם הוא חומר בסיס והשני חומר מקשה. בעת השימוש מערבבים ביניהם ונוצרת ריאקציה כימית. והתוצאה היא חומר קשיח וחזק. לאחר המריחה נוצר משטח חלק וללא תפרים וסדקים הקל לתחזוקה ולטיפול. היותו מסיבי מאפשרת לו להיות עמיד גם בפני משקל של מכוניות, עגלות כבדות, מלגזות וכלי רכב אחרים. לבד מחניונים עושים בו שימוש גם באולמות ייצור של מפעלים, מחסנים, חדרי מכונות ועוד. ניתן לצבוע אותו בצבעים שונים והדבר מנוצל ליצירת אזורי חניה מסומנים היטב. קל יותר לזכור כשהרכב חונה באזור צבוע וניתן להגיע אליו בחניון הענק ביתר קלות. כמו כן, ניתן לסמן עליו גבולות שטחי חנייה, חיצים ולכתוב הוראות, ובכך, ליצור חניון מסודר ונגיש. הנסיעה על המשטח נעימה וחרישית.

את היישום של חומר זה יש לבצע בקפדנות על מנת לקבל משטח חלק ונאה. ניתן למרוח אותו על בטון חדש או ישן. יש צורך לחספס ולנקות היטב את הבטון, ובמקרה של בטון ישן, יש להקפיד על ניקוי יסודי יותר. במקרה כזה, אף תידרש כמות חומר רבה יותר מהסיבה הפשוטה שיש עליו חריצים וחורים רבים שנוצרו לאורך הזמן. החומר ממלא תחילה את החריצים הללו ולאחר מכן, יוצר את השכבה הסופית כשהיא מלאה ומפולסת כהלכה.

 

 חניונים מקורים

חניונים מקורים בקניונים ובמבנים אחרים המשמשים למסחר, לעסקים, לבילוי וכדומה הם לרבים, נקודת הכניסה למרכז הבנוי. ומשום כך, רצוי שייראו במיטבם ויהיה נעים לנסוע וללכת בהם. ציפוי אפוקסי מספק אפשרות לתחזוקה קלה ולניקוי נוח של המשטח. ניתן לנקותו עם מיכון חשמלי במצויד במברשות קשיחות שאינן מסוגלות לשרוט אותו או לפגוע בו בדרך אחרת. הניקוי יכסה שטחים נרחבים במהירות. חניון נאה מוסיף רבות למוניטין של המקום. היישום אינו יקר, יחסית, ובמקרים של בטון ישן מייתר חידוש בשיטות אחרות יקרות יותר. מומלץ לקבל שירות מיוסי פלור בע"מ, חברה בעלת מוניטין בתחום.