רצפות אפוקסי דקורטביות2

מדה מתפלסת

מדה מתפלסת היא חומר על בסיס צמנט/גבס שהינו בעל חשיבות בעבודות בניה ושיפוצים. היא מספקת יתרונות רבים לעוסקים בתחום, וכמובן, ללקוחות עבורם נעשות העבודות השונות. חלק מהשימוש בה הינו מעשי ליישור מפלסים בטרם מרצפים בסוגי חיפויי רצפה שונים. שימוש אחר הינו לריצוף דקורטיבי התורם לעיצוב בחלל או באתר  בהם נעשה בה שימוש. יש סוגים שונים מהחומר הנ"ל, ויש צורך לדעת לנצל כל אחד מהם לשימוש מיטבי. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

 

מדה מתפלסת – אילו סוגים קיימים?

ניתן למצוא מדה מתפלסת על בסיס צמנט ועל בסיס גבס. שני הסוגים משמשים למטרות חיפוי, יישור משטחים, הדבקת פרקט ועוד. השימוש בכל אחד מהם חייב להיות על פי שיקולים של סוג העבודה הנדרשת בכל מקום. מעבר לשני אלו ניתן למצוא מדה מפלסת מסיבית יותר המיועדת למשטחי תעשייה. מטבע הדברים, היא עמידה יותר מאשר זאת המיועדת לבתים פרטיים. החיסרון שלה הוא שהיא פחות אסתטית. יחד עם זאת, שיקולי אסתטיקה הינם משניים במבנים תעשייתיים החייבים לעמוד בעומסים גדולים יותר. החומר מגיע בצורת אבקה אותו מוהלים במים במינון ובריכוז משתנה. לכל מוצר כזה יש הוראות מדויקות לגבי השימוש.

כאשר מבקשים למרוח מדה מתפלסת על משטחים וחיפויים שונים יש צורך בקביעת הכמות הנדרשת. הדבר תלוי בסוג החיפוי ובעובי החיפוי הנדרש. במקרים רבים, העובי הנדרש הבסיסי הוא לא יותר מ-3 מ"מ, ובמקרים הקיצוניים עד 30 מ"מ. בהתאם לכך יש לבחור את סוג החומר ואת הכמות שלו. השימוש על חיפוי קיים הינו לרוב, כאשר הוא אינו ישר ולא מעוניינים להשקיע כסף רב בעקירתו ובהנחת חדש. כמו כן, הוא מתאים מאוד למקומות כמו שבילים חיצוניים, חצרות, מחסנים, מקלטים ומקומות אחרים.

מדה מתפלסת לפני ציפוי רצפה

מדה מתפלסת מדה מתפלסת חוץ או פנים עושים עם מקצוענים - יוסי פלור

היות וחומר זה מגיע בהרכבים שונים יש צורך להכיר את כולם ואת התאמת כל אחד מהם לפרויקט אותו צריך לבצע. משום כך, חשוב לקבל שירות מחברה מקצועית בעלת מוניטין בתחום. מומחיה יכולים לייעץ לכל לקוח מתלבט ולייעץ לו רבות לגבי שאלות שונות העולות לפניו. הייעוץ מתייחס, בנוסף, לעלות העבודה לעומת התועלת העולה מהתוצאה הסופית, וזהו שיקול חשוב ומכריע אצל רבים. למענה מקצועי, צרו קשר עם יוסי פלור בע"מ.