מיקרוטופינג

מיקרוטופינג הוא ציפוי חדשני ומיוחד אשר נועד למטרת חידוש וציפוי סוגים שונים של חומרים, לרבות בטון. באמצעות הציפוי, המשטח הישן מקבל מתיחת פנים ומאפשר למעשה להימנע מהריסת המתחם הישן כליל. הציפוי מבוסס על תרכובת פולימרית והוא נחשב לדק ביותר, המראה הסופי שמתקבל לאחר השימוש בו הוא כשל בטון מוחלק והיות ויש לו תכונות הדבקה יוצאות דופן, בעזרתו ניתן לחדש משטחים מחומרים שונים לרבות קרמיקה, פלדה, בטון, אספלט ועץ, כל עוד נעשתה עבודה הכנה מתאימה.

בנוסף, בין יתרונותיו של המיקרוטופינג ניתן למצוא את עמידותו הגבוהה בפני מים או שחיקה ולכן השימוש בו מומלץ לאזורים רבים, הן פנימיים והן חיצוניים.

מיקרוטופינג לכל מטרה

מלבד העמידות והאפשרויות הרבות שמיקרוטופינג מציע בתחום העיצוב, הציפוי מגיע במספר גימורים מדהימים, כך שכל אחד יוכל לבחור את העיצוב העונה על טעמו האישי והעדפותיו. כמו כן, השימוש בו אינו דורש יישום של כמה שכבות חומר, מספיקה רק שכבה אחת, מה שהופך אותו לפתרון חסכוני במיוחד. כדי לספק לכם תוצאות לשביעות רצונכם, אנו נאפיין את הצרכים של החלל תוך שנמליץ על הפתרון המתאים ביותר לצרכיו.

התקדמו לציפוי מיקרוטופינג כעת

אנו ביוסי פלור בע"מ מזמינים אתכם ליהנות מכל היתרונות של ציפוי מיקרוטופינג לרצפה ומעמידים לרשותכם את כל הידע שצברנו בתחום וכן את צוות העובדים המיומן והמקצועי שלנו, שהנו בעל הכשרה לזו העבודה בדיוק.

אינכם חייבים להוציא הון עתק על החלפת הרצפה או המשטח, כאשר באפשרותכם לחדש אותה עם מיקרוטופינג. צרו קשר כבר עכשיו ונשמח לספק לכם פרטים נוספים והצעת מחיר.

רצפה בציפוי מיקרופיטינג מקצועי ואיכותי

מיקרוטופינג מחיר אטרקטיבי

מיקרוטופינג הינו אחד הפתרונות המומלצים הטובים והנגישים ביותר מבחינת מחיר לציפוי על קירות בחללים שונים במבנים. מדובר על תרכובת פולימרית בעובי של מספר מילימטרים בודדים אותו מורחים על הקירות. באמצעותו ניתן ליצור דוגמאות דקורטיביות רבות המעשירות את המראה שלו. חברה המתמחה בתחום יודעת ליצור מגוון עיצובים רב, ובכך, מספקת גמישות רבה  לכל ארכיטקט, מעצב פנים, וכמובן, לבעל המבנה. הוא יכול להתאים לבית פרטי, למשרד, לאולמות ייצור, לאולמות אירועים ובידור, ובעצם, למקומות רבים אחרים. לפרטים נוספים, פנו אל יוסי פלור בע"מ.

 

מיקרוטופינג – יתרונות מובהקים

למיקרוטופינג יש יתרונות רבים מאוד. התרכובת מלוטשת מאוד, בעלת מראה אטרקטיבי ועם כושר הדבקה מעולה, קל למרוח ולעבד אותה בכל  מצב. ניתנת למריחה על משטחים שונים ובין היתר, אריחי קרמיקה, בטון, פלדה, עץ, אספלט ועוד. החומר עמיד למים, לחומרים כימיים שונים, לשחיקה, ובנוסף, קל לניקוי ולתחזוקה. משום כך, ניתן להשתמש בו במקומות פנימיים וחיצוניים כאחד. היתרון הרב גלום בכך שמחירו זול יחסית לציפויים אחרים, ומשום כך, מתאים מאוד לחידוש משטחים בלויים שאינם נראים במיטבם. מאחר והציפוי הינו דק הרי שהתוצאה הנוצרת נאה ביותר ונראית כמו בטון מוחלק עם מגוון דקורציות בהתאם לטעם ובחירת הלקוח. כל התכונות הללו, וכן, היותו מוצר חדשני ונאה, תורמות לביקוש רב של לקוחות המגיעים ממגזרים שונים.

במיקרוטופינג ניתן להשתמש במבנים חדשים שרק עתה נבנו, או, לחלופין, במבנים ישנים לחיפוי קירות שנפגמו חלקית או כליל, או סתם כך, כדי לחדש את מראה חלל המקום. היתרון במקרה זה הוא בכך שההשקעה נחשבת לנמוכה, יחסית, לזאת שכרוכה בשבירת קירות ובניית חדשים. מחיר השירות נקבע על פי פרמטרים שונים בהם: סוג המבנה, כמות השטח יש לחפות, סוג העיצוב ועוד.

 

מיקרוטופינג בטון עושים עם מקצוענים

העבודה הכרוכה במריחת ציפוי מיקרוטופינג נחשבת למורכבת ויש צורך לדעת ליצור את העיצוב הנכון בצורה מושלמת. היות ומדובר בחיפוי אשר נעשה לשנים רבות הרי שיש חשיבות לכך שייעשה היטב. מומלץ ליצור קשר עם חברה  בעלת מוניטין בתחום. ברשותה יש תשתית מתאימה למתן שירות זה ושירותים אחרים בתחומים דומים הנוגעים לחיפוי מבנים. מדובר בפתרון מוצלח וחסכוני מאוד אשר ישדרג את מראה החלל הפנימי או האזור החיצוני שמחוץ למבנה. חברת יוסי פלור בע"מ הינה מקצועית ותבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר ולשביעות רצון הלקוח.